- PHILIPS

Цена
€78 91 / 154 33 лв
с ДДС
* ВЪНШЕН ДОСТАВЧИК - (1 до 3 дни)
* - Стоката е в склад на официалния вносител на марката за България. Времето за доставка е обикновено от 1 до 3 работни дни. Възможно е към момента на завършване на поръчката, продукта да е вече изчерпан. В случай на изчерпана наличност ще се свържем с Вас
Philips 7000 Series BHS742 - Straightener - metallic light purple
Информираме Ви, че въпреки нашите усилия не можем да гарантираме, че публикуваната информация и снимки не съдържат неточности или грешки, които не могат да бъдат правно основание за претенции.
| General | |
|---|---|
| Product Type | Straightener |
| Category | Haircare, beauty |
| Colour | Metallic light purple |
| Special Features | Cool touch tip |
| Hair Care | |
| Styler Functions | Straightening, curling |
| Heat Settings Qty | 12 |
| Max Temperature | 230 °C |
| Ion Generator | Yes |
| Plate Length | 105 mm |
| Plate Width | 25 mm |
| Plate Material | Ceramic argan oil infused |
| Technology | ThermoShield technology, mineral ion technology, water ion technology |
| Lock Function | Yes |
| Features | Floating plates, hanging ring |
| Settings, Controls & Indicators | |
| Control Elements | Dial, push button |
| Heat Time | 0.5 minute |
| Indicators | Temperature, ready to use |
| Miscellaneous | |
| Included Accessories | Heat-resistant roll-out mat |
| Power | |
| Voltage | 110 - 240 V |
| Auto Shut Off | Yes |
| Cord | 2 m - swivel |
| Manufacturer Warranty | |
| Warranty | 2 years |
Данни, подадени от официалния вносител за България.
| Атрибут | Стойност |
|---|---|
| Product Type | Straightener |
| Marketing Description | The Philips 7000 Series BHS742 is designed for versatile styling, offering both straightening and curling capabilities with a maximum temperature of 230 °C. With 12 heat settings, this hair straightener allows precise styling to suit various hair types. T |
| Marketing Description | The Philips 7000 Series BHS742 is designed for versatile styling, offering both straightening and curling capabilities with a maximum temperature of 230 °C. With 12 heat settings, this hair straightener allows precise styling to suit various hair types. T |
| Category | Haircare, beauty |
| Heat Settings Qty | 12 |
| Product Type | Straightener |
| Max Temperature | 230 °C |
| Category | Haircare, beauty |
| Heat Settings Qty | 12 |
| Max Temperature | 230 °C |
| Technology | ThermoShield technology, mineral ion technology, water ion technology |
| Plate Width | 25 mm |
| Technology | ThermoShield technology, mineral ion technology, water ion technology |
| Lock Function | Yes |
| Features | Floating plates, hanging ring |
| Heat Time | 0.5 minute |
| Heat Time | 0.5 minute |
| Included Accessories | Heat-resistant roll-out mat |
| Included Accessories | Heat-resistant roll-out mat |
| Auto Shut Off | Yes |
| Voltage | 110 - 240 V |
| Cord | 2 m - swivel |
| Auto Shut Off | Yes |
| Warranty | 2 years |
| Cord | 2 m - swivel |
| Indicators | Temperature, ready to use |
| Warranty | 2 years |
| Plate Length | 105 mm |
| Styler Functions | Straightening, curling |
| Ion Generator | Yes |
| Control Elements | Dial, push button |
| Voltage | 110 - 240 V |
| Indicators | Temperature, ready to use |
| Colour | Metallic light purple |
| Special Features | Cool touch tip |
| Plate Length | 105 mm |
| Features | Floating plates, hanging ring |
| Plate Material | Ceramic argan oil infused |
| Lock Function | Yes |
| Styler Functions | Straightening, curling |
| Control Elements | Dial, push button |
| Plate Width | 25 mm |
| Plate Material | Ceramic argan oil infused |
| Ion Generator | Yes |
| Colour | Metallic light purple |
| Special Features | Cool touch tip |
| Тегло | 0.00кг |
Данни, автоматично извлечени от интернет. Точността не е гарантирана. За подробна информация, моля, свържете се с нас или посетете страницата на производителя.
| Атрибут | Стойност |
|---|---|
| Тип | Преса за коса |
| Диаметър на цилиндъра (mm) | 25 |
| Мощност (W) | 32 W |
| Максимална температура (°C) | 210 °C |
| Температурни степени (count) | 3 |
| Покритие | Керамично |
| Йонизираща функция | Не |
| Дължина на кабела (m) | 2 |
| Въртящ се кабел | Да |
| Автоматично изключване | Да |
| LED/LCD дисплей | Без |
| Време за загряване (sec) | 30 сек |
| Безжична | Не |
| Тегло | 0.00кг |
Преса за изправяне на коса Philips Series 7000 с технология ThermoShield и керамично покритие с арганово масло
Насладете се на салонно изправяне с пресата Philips Series 7000, създадена да предпазва косата от топлинно увреждане, като същевременно осигурява гладки и блестящи резултати. Усъвършенстваната технология ThermoShield активно регулира температурата, за да предотврати прегряване и да запази косата здрава и жизнена.
Ключови Предимства
- Технология ThermoShield — Интелигентен сензор настройва температурата, за да предпази косата от прекомерна топлина и намалява риска от увреждане.
- Керамично покритие с арганово масло — Плочите, обогатени с подхранващо арганово масло, се плъзгат без усилие и оставят косата гладка и без накъдряне.
- Термоустойчив калъф — Включва стилен, термоустойчив калъф за съхранение, осигуряващ безопасно и удобно пренасяне.
Технически Спецификации
| Спецификация | Стойност |
|---|---|
| Покритие на плочите | Керамично с арганово масло |
| Технология ThermoShield | Да |
| Термоустойчив калъф | Включен |
Какво има в кутията
- Преса за изправяне на коса Philips Series 7000
- Термоустойчив калъф за съхранение
Запишете се за нашият Бюлетин
Запиши се за нашия онлайн бюлетин и научи първи за промоционални и нови продукти.




